Szrot Warszawa Połczyńska

Szrot Warszawa Połczyńska

Kupię Wszystkie Auta to szrot, który przyjmuje wszystkie modele aut oraz odbiera je bezpośrednio od właściciela. Znudziło Ci się Twoje auto? Chcesz kupić nowe? Może Twój samochód nie może już być dopuszczony do ruchu drogowego? Mieszkasz na terenie Warszawy? Pozbądź się szybko i legalnie swojego pojazdu! Nie trać czasu na wystawianie ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych. Oszczędź sobie nerwów i czasu na spotkania z niezdecydowanymi kupcami. My jako auto szrot Warszawa Połczyńska przyjedziemy i zabierzemy lawetą Twój samochód. Co więcej, wszelkie formalności również załatwimy od razu na miejscu.

Nie jesteś jeszcze przekonany? Sprawdź, jak działamy! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.

Jakie pojazdy przyjmuje szrot Warszawa Połczyńska?

Szrot Warszawa Połczyńska przyjmuje modele pojazdów osobowych oraz dostawczych, a także busy oraz autobusy z całego terenu województwa mazowieckiego. Samochody oddawane na szrot mogą być:

 • stare oraz nowe,
 • sprawne, jak i uszkodzone,
 • o dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, jak i niekompletne,
 • powypadkowe,
 • poleasingowe,
 • z floty firmowej, jak i od osoby prywatnej.

Jak wygląda wycena w szrot Warszawa Połczyńska?

Wycena w szrot Warszawa Połczyńska przebiega w bardzo prosty sposób. Każde zgłoszenie jest przez nas rozpatrywane indywidualnie. Specjaliści Kupię Wszystkie Auta wyceniają pojazdy na podstawie ich:

 • marki i modelu,
 • roku produkcji,
 • stanu technicznego,
 • wewnętrznego wyposażenia.

Szrot Warszawa Połczyńska – procedura oddawania pojazdu

Mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego? Jako szrot Warszawa Połczyńska odbierzemy bezpośrednio od Ciebie zgłaszany pojazd. Posiadamy własną lawetę, którą zabieramy auto po ówczesnym wskazanym przez Ciebie miejscu. Nasi specjaliści są przygotowani i od razu załatwiają z Tobą wszystkie formalności, które są potwierdzeniem legalności transakcji. Ważną informacją jest także to, że gotówkę otrzymujesz do ręki po podpisaniu dokumentów. Natomiast szczegółowo procedura oddawania pojazdu odbywa się w następujący sposób:

 1. Zadzwoń pod nr tel.: 511 325 325 lub wypełnij formularz online <KLIK>.
 2. Po otrzymaniu zgłoszenia dokonujemy rzetelnej wyceny Twojego auta, którą tworzymy na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji.
 3. Po akceptacji naszej wyceny przygotuj dokumenty tj.: własny dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu, kartę pojazdu oraz 2 tablice rejestracyjne do dopełnienia formalności.
 4. Zostaje nam wspólne podpisanie umowy kupna-sprzedaży oraz przekazanie Ci dokumentów potwierdzających legalność zezłomowania.
 5. Odbierz gotówkę za zezłomowany pojazd.

Wiedz, że oddanie auta na szrot nie kończy się tylko na tych formalnościach. Pamiętaj również o tym, aby wyrejestrować samochód oraz zgłosić sprzedaż pojazdu do swojej firmy ubezpieczeniowej.

Czy warto zezłomować pojazd w szrot Warszawa Połczyńska?

Oczywiście, że tak! Złomowanie pojazdu to świetne rozwiązanie w wielu przypadkach! Oszczędzasz czas i zyskujesz w trybie natychmiastowym potrzebną gotówkę. Co więcej, otrzymujesz gwarancję rynkowej ceny oraz legalność transakcji. Dodatkowo, podczas całego procesu jesteś wspierany przez doświadczonych specjalistów ze szrot Warszawa Połczyńska.

 

Kupię Wszystkie Auta to naprawdę opłacalne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!