Skup aut i samochodów powypadkowych Warszawa - Kupiewszystkieauta (+48) 511-325-325
Powypadkowe 2018-07-24T09:20:04+00:00

Skup aut powypadkowych

Skupujemy samochody po wypadkach i stłuczkach!

Zdarzyło Ci się w ostatnim czasie uczestniczyć w wypadku samochodowym? Niekoniecznie musiało stać się to z Twojej winy, co doskonale rozumiemy i chcemy jak najbardziej wspierać kierowców, których samochody niestety przeszły przez wymianę części lub całkowicie nie nadają się do dalszego jeżdżenia. Właśnie w takich sytuacjach można liczyć na wsparcie Kupiewszystkieauta.pl, gdzie przyjmujemy wszystkie samochody powypadkowe. Nie ma dla nas różnicy czy samochód posiada już wymienione i naprawione części albo jest obecnie w stanie uszkodzonym, ponieważ niezależnie od wielu aspektów jesteśmy w stanie przyjąć pojazd i odkupić go od Ciebie za korzystną cenę.

Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać najpotrzebniejsze informacje. Dokładnie pokierujemy Cię i powiemy, co musisz zrobić, aby móc odsprzedać swój powypadkowy samochód. Dla ułatwienia i zaoszczędzenia czasu naszych klientów opracowaliśmy również specjalny formularz zgłoszeniowy, gdzie Twoim zadaniem jest uzupełnienie wszystkich wymienionych danych o pojeździe. Mowa tutaj między innymi o dacie produkcji, marce, modelu samochodu oraz rodzaju silnika czy też przebiegu kilometrów. Wszystkie te informacje są przydatne dla nas, by móc kompleksowo i realnie ocenić kosztorys aut powypadkowego, biorąc pod uwagę wszystkie załączone parametry. Co więcej, możesz także podać swoją proponowaną kwotę sprzedażową, do której możemy się następnie odnieść. Naszym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie korzyści i zadowolenia jednej ze stron, czyli naszemu klientowi, do którego staramy się dopasować przy realizacji każdego zlecenia. Szanujemy i liczymy się z Twoją opinią, dlatego negocjacja ceny również jest możliwa, gdzie nasze propozycje oparte są oczywiście o fakty i znajomość branży.

Swoją konkurencyjność zawdzięczamy nie tylko cenom, ale również obsłudze klientów, do których przyjeżdżamy bezpośrednio i odbieramy obiekt sprzedaży, a także wypłacimy Ci wszystko w gotówce. Z nami współpraca zawsze przebiega pomyślnie, ponieważ dokładnie rozumiemy Twój pośpiech oraz potrzebę zabezpieczenia się przed ewentualnymi konsekwencjami, dlatego opracowana przez nas umowa dokładnie odnosi się do każdego punktu realizacji zlecenia. Możesz być także pewien, że wszelkie kwestie formalno-prawne zostaną przez nas załatwione na czas, ponieważ już od wielu lat prowadzimy tę działalność i cała procedura stanowi już dla nas automatyczny krok po kroku. Jednak za każdym wszystko jest realizowane z największą starannością, by nie zaszkodzić ani sobie ani Tobie. Wypróbuj nasze usługi i zgłoś się już teraz ze swoim autem powypadkowym – pozbądź się go i kup nowe!