Auto Kasacja - Złomowanie pojazdów Warszawa - Kupie Wszystkie Auta (+48) 511-325-325
Auto kasacja 2018-08-24T21:18:21+00:00

Auto kasacja Warszawa

Odbierzemy od Ciebie auto nadające się do kasacji!

auto kasacja warszawaNa drogach zdarzają się naprawdę różne i nieprzewidywalne sytuacje, które niestety mogą mieć bardzo negatywne skutki dla jednego lub większej liczby kierowców. Czasami właśnie możesz to być również Ty, gdzie zaraz po własnym zdrowiu najważniejszy jest stan pojazdu. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z poważniejszymi wypadkami czy też kolizjami, samochód może okazać się całkowicie bezużyteczny, a jego szanse na naprawę maleją praktycznie do zera. To przykra sytuacja i dość problematyczna dla kierowcy, z czego świetnie zdajemy sobie sprawę i proponujemy w swoim skupie aut w Warszawie bardzo dogodne warunki, które powinny chociaż trochę zrekompensować powstałe w wyniku stłuczki przykrości.

Zawsze staramy się wesprzeć i pomóc naszym klientom, gdzie wówczas liczy się każdy pieniądz. Wystarczy, że prześlesz nam swoje zgłoszenie, a my czym prędzej je przeanalizujemy i odeślemy Ci naszą ofertę zwrotną. Oczywiście warunki finansowe możemy negocjować między sobą, ponieważ liczymy się z Twoim zdaniem. Możesz jednak zaufać naszym specjalistom, gdyż zajmują się branżą skupowania aut od wielu lat, w tym również pojazdów do kasacji, które mogłyby w zasadzie nie przynieść Ci już żadnych zysków. 

Przeciwnie dzieje się, gdy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług komisowych. Warto zaznaczyć, że auto prowadzony jest na terenie Warszawy, gdzie bez problemu ZA DARMO dojedziemy do klienta i odbierzemy pojazd. Wówczas nie musisz martwić się o transport ani pozostałe zagadnienia formalno-prawne, gdyż posiadamy już przygotowaną umowę, która zabezpiecza obie strony jednakowo. Co więcej, ograniczyliśmy wszelkie formalności w naszej firmie, aby nasi klienci czym prędzej mogli sprzedać swoje samochody bez zbędnych problemów i trudności w postaci licznych dokumentów do uzupełnienia. Równie ważnym aspektem jest także płatność na miejscu w gotówce, co tym bardziej przydaje się po sprzedaniu auta. W rezultacie możesz już myśleć o następnym, a dzięki naszej pomocy w błyskawicznym tempie pozbędziesz się samochodu do kasacji, by zrobić miejsce w garażu na nowy nabytek.

Kasując u nas auto zyskujesz:

 

  • zaświadczenie o demontażu pojazdu
  • odbiór pojazdu lawetą – GRATIS
  • wszystkie formalności na miejscu

 

 

Zapraszamy do wyceny pod numerem telefonu (+48) 511-325-325.